Obchodné interiéry - Ukážkový postup realizácie

Pri návrhu interiéru a vybavenia predajne vychádzame z našich dlhoročných skúseností a kladieme dôraz na zákazníkovu osobitosť a jeho individuálne potreby. Radu vecí spojených s prípravou realizácie naviac môžete s kľudom prenechať na nás.

1
Idea
vaša úvodná vízia

Na začiatku každej úspěšnej realizácie stojí jedinečná myšlienka, nevšedný nápad. Vašej obchodnej vízii dáme po spoločnej konzultácii špecifickú podobu. Nemáte doposiaľ jasnú predstavu o svojom projekte? Nevadí, dokážeme poradiť a správne nasmerovať i tých klientov, ktorí k nám prichádzajú bez konkrétnejšej predstavy.

2
Návrh
účelné rozmiestenie tovaru

Na základe konkrétnejšieho nápadu urobíme detailnú analýzu priestoru budúcej predajne. Nájdeme ideálne riešenie interiéru, ktoré umožní účelné vybavenie obchodu s dôrazom na atraktivitu a zvýšenie predajnosti. Vytvoríme grafický návrh projektu včítane vizualizácie a zostavíme bodovú cenovú kalkuláciu.

3
Materiál
vhodný výber systému

Neorientujete se v širokej ponuke materiálov, štýlov a systémov? Radi vám poradíme s výberom najvhodnejšieho materiálu práve pre váš obchod. Pre lepšiu predstavivosť slúžia naše showroomy, v ktorých vám "naživo" ukážeme maximálne množstvo designových riešení, systémov a prvkov typovej i atypovej výroby.

4
Úpravy
zaistenie stavebných prác

Na vaše prianie zaistíme rad nevyhnutných stavebných úprav interiéru. Doporučíme a po dohode zrealizujeme maliarske práce, navrhneme a vykonáme postupné úpravy zo sádrokartónu, doporučíme vhodné osvetlenie predajne. Koordináciu týchto prácí budeme mať pod kontrolou a zabránime zbytočnému zdržovaniu.

5
Výroba
kvalitná atypová výroba

Vďaka našemu vlastnému výrobnému zázemiu sme schopní okamžite zhotoviť a dodať akékoľvek atypovo navrhnutý výrobok, ktorý bude presne odpovedať vašim predstavám. Naša špecializovaná sekcia zámočníckej a stolárskej výroby sa postará o rýchlu a remeselne precíznu výrobu presne "na mieru".

6
Doprava
rýchly a bezpečný transport

Starosti o dopravu môžete samozrejme nechat na nás. Všetok navrhnutý a vyrobený sortiment v poriadku a bez časových zdržaní prepravíme priamo na určené miesto realizácie – do vašej novej predajne.

7
Inštalácia
okamžitá montáž interiéru

Naši skúsení montážni technici spravia rýchlu a kvalifikovanú inštaláciu všetkých vami vybraných prvkov – presne podľa dohodnutého projektu a časového plánu. Po dokončení inštalácie prebieha predávanie realizovanej zakázky, až po našej starostlivej kontrole kvality a vašom súhlase s výsledkom realizácie.

KATEGÓRIE KATALÓGU KATEGÓRIE KATALÓGU
cr design news NAŠI KLIENTI
nike globus a3 hannah timex rossignol gryc helia