OBLASTI NAŠEJ VÝROBY

Stolárska výroba

Stolárska výroba spoločnosti CR DESIGN LTD sa môže oprieť o kvalitné strojné spracovanie drevotrieskových a laminových dosiek (MDF, LTD) v mnohých farebných odtieňoch, lakovanie vo vysokom lesku a typoch dodávaných dekorov a o dlhoročné skúsenosti našich pracovníkov. Vlastníme špeciálnu CNC linku pre spracovanie MDF, LTD s automatickým ohraňovaním. Zo základných rozmerov doskového materiálu MDF a LTD pripravujeme na presné rozmery na CNC formátovacie píle. Ďalej využívame možnosti dodatočného lakovania MDF v klasických farbách, tak aj vo vysokom leske podľa vybraných odtieňov farieb. Používame kvalitné spojovacie materiály, kovania a naše zostavy majú tak dlhšiu úžitkovú hodnotu a trvanlivosť pri každodennom použití.

Zváračská výroba

Zváračská a zámočnícka výroba je neoddeliteľnou súčasťou našej kovovýroby. Naša firma sa zaoberá výrobou podľa výkresovej dokumentácie do hmotnosti 500kg. Využívame metódu zváranie TIG, poloautomatické metódy MIG / MAG a elektrické bodové zváranie. Na zákazku vyrábame kovové stoly a lavice, rámové varené alebo montované konštrukcie, laserové výpalky, balkónové zábradlia, ploty, prístrešky, vráta, brány, stojany na bicykle, parkovacie zábrany, atď ... Výroba za použitia materiálov hliník, železo, liatina, oceľ, nerez na želanie zákazníka vrátane povrchovej úpravy (komaxit, chrómovanie ...).

Perforácia a dierovanie kovových profilov

Perforácia kovových stojok Hlavné a najdôležitejšou oblasťou našej činnosti je výroba zariadení a doplnkov obchodných a komerčných priestorov. Jedným z najpoužívanejších prvkov vybavenia obchodnej jednotky je dierovaná "perforovaná" stojka vyrábaná v mnohých profilových rozmeroch a modifikáciách. Perforovaná stojka je vyrábaná vždy tak, aby bola vhodná pre typová aj atypické závesné prvky. Vďaka vlastnému děrovaciemu CNC stroji sme schopní zadanej perforovanej stojky vyrobiť vo veľmi krátkej časovej lehote a následne expedovať objednávateľovi. Jacklové profily, ktoré možno dierovať: Jackl 60x60 mm Jackl 60x30 mm Jackl 40x40 mm Jackl 40x30 mm Jackl 30x30 mm Jackl 30x20 mm

Delenie kovových materiálov

Ponúkame Vám služby v oblasti delenia kovových materiálov na rezacom stroji Pilous ARG 240. Univerzálna strojné pásová píla, umožňujúce delenie širokej škály rôznych druhov materiálov, vrátane sériového rezanie plných materiálov. Svojim širokým rezným rozsahom s možnosťou použitia dvoch rezných rýchlostí 40 a 80 m / min. a možnosťou veľmi rýchleho, plynulého prestavovania požadovaného uhlu rezu v rozsahu 90 ° - 60 °. Vysoká tuhosť a stabilita odliatku ramena píly a celková robustné koncepcia stroja zaručujú dosiahnutie vysokej presnosti rezu a optimálne využitie pílového pásu.

Vŕtacia výroba

Ponúkame Vám služby v oblasti kovovýroby na stĺpovom vŕtacím stroji VS 40-420 Castor, ktorý je vybavený pre vŕtanie a rezanie závitov v kusovej a sériovej výrobe.

Vŕtacie a frézovacie CNC

Ponúkame Vám naše služby v oblasti vŕtanie a frézovanie kovov. Túto činnosť nám umožňuje obrábacie centrum ELUMATEC SBZ 122/30 spolu s profesionálnou obsluhou. Tieto služby sú určené pre odberateľa, kladúce dôraz na kvalitu a rýchlosť spracovania. Max. dĺžka obrábaného materiálu je 3.750 mm.

Obrábanie kovov

PonúkameVám služby v oblasti obrábania kovov. Raz najdôležitejšie súčasti našej výroba patrí sústruženie. Sústruženie zabezpečujeme od malých priemerov až do priemeru 1000 mm. Ďalšou zložkou našej výroby je vertikálne a horizontálne frézovanie a brúsenie kovov.

Spracovanie skla

Použitie skla a sklenárskych výrobkov využívame v kombinácii s kovovými a stolárskymi konštrukciami najmä na opláštenie, vitríny, sklenené police, zasklenie pultov aj... Máme skúsenosti v oblasti výroby a zameriavame na lepené bezpečnostné sklá, tvrdená aj vrstvené, sklá protipožiarne, ohýbaná, potlačená a interiérová . Ploché sklo a zrkadlá ďalej opracovávame brúsením, leštením, vŕtaním, fazetovaním a pieskovaním.

Spracovanie plastov

Plastové výrobky a doplnkové prvky sú v kombinácii s konštrukciami z kovu, skla a stolárskych výrobkov neoddeliteľnou súčasťou väčšiny funkčných moderných predajných interiérov a priestorov. Ich dnešná široká ponuka povrchov, tvarov a farieb doplní každý predajný priestor a pomáha vytvoriť ako funkčné tak dizajnovú imidž nielen obchodných interiérov, ale aj prvkov pre každodenné použitie. Ponúkame Vám: rezanie CNC laserom, rezanie CNC frézkou, vákuové lisovanie plastov, lepenie, ohýbanie, ručné aj strojné tvárnenie plexiskla a doskových plastov...

KATEGÓRIE KATALÓGU KATEGÓRIE KATALÓGU
cr design news NAŠI KLIENTI
nike globus a3 hannah timex rossignol gryc helia